عید سعید فطر مبارک !

کم کم غروب ماه خدا دیده می شود
صد حیف ازین بساط که برچیده میشود
در این بهار رحمت و غفران و مغفرت
خوشبخت آنکسی ست که بخشیده میشود
 
عید سعید فطر مبارک.

فرارسیدن سال 1398 مبارک باد !

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می‌باشد را ، به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند بزرگ و سبحان برای شما عزیزان مسئلت می‌کنیم.

استعلام قیمت

به اطلاع کلیه کاربران می رساند قبل از هرگونه پرداخت ، لطفا از طریق تیکت پشتیبانی اطلاعات مورد نظر خود را جهت تطابق با نوع محصول  به بخش فنی ارسال نموده تا راهنمایی رایگان و کاملی در اختیارتان قرار داده شود.
همچنین با توجه به عدم ثبات قیمت ها ، قبل از نهایی سازی پرداخت با واحد مالی در ارتباط باشید.


با تشکر

عید غدیر خم مبارک

تمام لذت عمرم در اين است که مولايم اميرالمومنين است.
عید غدیر، بر حامیان راستین ولایت مبارک باشد.

شهادت امام محمد باقر علیه السلام

امام محمد باقر (ع) می‌فرمایند: تو را به پنج چیز سفارش می‌کنم؛ اگر مورد ستم واقع شدی ستم مکن، اگر به تو خیانت کردند خیانت مکن، اگر تکذیبت کردند خشمگین مشو، اگر مدحت کنند شاد مشو و اگر نکوهشت کنند، بیتابی مکن.شهادت پنجمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت بر عموم مسلمانان جهان تسلیت باد.

شهادت امام جعفرصادق علیه السلام

ای صادق آل محمد صلی الله علیه و آله ! ای رئیس مذهب! ای بلند اختر! در شب هجران تو، عالم دگرگون شده است. طوفانی از سهمگین ترین غم ها به وزش درآمده است و از آسمان ناله های سرخ می بارد. پیشانی آیینه ها ...

الماس سرور

کاربران عزیز به وب سایت رسمی الماس سرور (ارائه دهنده خدمات حرفه ای تحت وب) خوش آمدید.
ضمن تشکر از انتخاب الماس سرور ، تقاضا می شود تا با ارسال نظرات ارزشمند خود ، ما را در ارائه خدمات بهتر و حرفه ای تر یاری فرمایید.

با تشکر و احترام ؛
مدیریت الماس سرور.